Komfort pre môj domov

Rozvíjajte svoje podnikanie - pripojte sa k sieti Vaillant

Hľadáte silného partnera po svojom boku? Máme pre vás celú sieť. Ako partner spoločnosti Vaillant môžete využívať takmer 150 rokov skúseností jednej z popredných spoločností v oblasti vykurovania, chladenia a vetrania z obnoviteľných zdrojov. Získajte viac informácií o výhodách, ktoré prináša členstvo v našom tíme - napríklad rýchly prístup k náhradným dielom, školenia a popredajný servis.

Partner sa zamestnanec Vaillant su podávajú ruku

Staňte sa silnejšími - nechajte nás byť súčasťou vášho tímu.

Chcete sa sústrediť na rozvoj svojho podnikania. Preto vás podporujeme v každodenných úlohách pomocou našej rozsiahlej siete a technických znalostí. Využite naše široké portfólio produktov a celý rad služieb a nástrojov, ktoré vám uľahčia každodennú prácu. Ako súčasť vášho tímu poskytujeme zdroje, ktoré vám uľahčia nielen každodenné podnikanie, ale aj zvýšia ziskovosť.

Už len jeden krok k tomu, aby ste ako partner spoločnosti Vaillant podporili svoje podnikanie. Staňte sa súčasťou tímu.

Partnerstvo, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

Okrem silného tímu ponúkame aj portfólio produktov, ktoré pokrýva kompletné potreby vykurovacieho systému vašich zákazníkov. Vaše každodenné podnikanie bude prebiehať rovnako hladko, ako bude fungovať spolupráca našich produktov. Pretože naše nástroje a služby vám pomáhajú nájsť rýchle a cielené riešenia. Čo môžete očakávať ako partner:

Installer and Vaillant service technician installing a heat pump.

Nástroje na plánovanie

Naše nástroje na plánovanie vám zabezpečia, aby ste zostali organizovaní vo všetkých fázach plánovania. Či už ide o prístup k dokumentom špecifickým pre klienta alebo zostavenie dokonalej cenovej ponuky: S našimi nástrojmi ste vždy o krok vpred.

Školenia

Ponúkame širokú škálu školiacich programov, aby ste boli neustále v obraze a mohli svoju prácu vykonávať čo najefektívnejšie. Navštívte školenia priamo na mieste alebo využite naše e-learningy, ktoré vám umožnia učiť sa kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Naše školiace programy vám umožnia stať sa odborníkom a vždy spĺňať budúce technologické štandardy.

Umiestnenie v miestnom vyhľadávaní inštalatérov

Umiestnenie v našom zozname miestnych inštalatérov Vaillant výrazne zvyšuje vašu viditeľnosť a vaše kvalitatívne výsledky. Takto si môžete vybudovať sieť nových zákazníkov.

Riadenie vedúcich pracovníkov

Správa vedúcich pracovníkov je dôležitou súčasťou vašej profesie. Pomocou našej širokej škály digitálnych nástrojov je to oveľa jednoduchšie: Ponúkame vám vopred kvalifikované potenciálne zákazníkov a zefektívňujeme vaše konzultácie.

Reklamné materiály

Kľúčom k úspešnému podnikaniu je vhodný verejný profil. Preto vám ako členom siete ponúkame podporu pri vytváraní vašej individuálnej, personalizovanej reklamy. Takto ľahko prilákate nových zákazníkov.

Popredajný servis, ktorý si vy a vaši zákazníci zaslúžite.

Zvykli ste si na dobré predajné služby od nás. Ten samozrejme pokračuje aj po predaji. Ako súčasť vášho tímu vás podporujeme rozsiahlou sieťou servisných technikov, dlhodobým servisom náhradných dielov, silnými monitorovacími a diagnostickými nástrojmi. Naše partnerstvo je zárukou, že svojim zákazníkom poskytnete tú najlepšiu kvalitu. Takže sa môžete s pokojom obrátiť na svoj ďalší projekt - a získať rýchlu podporu, keď ju potrebujete.
Installer searching for spare parts

Náš cieľ: vaše pohodlie.

Vďaka našej silnej sieti môžete svojim zákazníkom poskytovať tie najlepšie služby.
  • Ponúknite svojim zákazníkom rýchlu pomoc vďaka rýchlemu prístupu k náhradným dielom
  • Pomocou katalógu náhradných dielov v našej aplikácii môžete rýchlo a jednoducho nájsť ten správny náhradný diel - v jednom zo skladov xxx vo vašej krajine.
  • Získajte náhradné diely aj 15 rokov po inštalácii

Táto práca je hotová za okamih.

Vaša najľahšia práca? Vaša registrácia ako partnera spoločnosti Vaillant. Dokončite svoju registráciu teraz v niekoľkých jednoduchých krokoch a využívajte výhody silnej siete, na ktorú sa môžete vždy spoľahnúť.
0
1

Zaregistrujte svoju spoločnosť

Použite náš kontaktný formulár a zaregistrujte svoju spoločnosť ako partnera v priebehu niekoľkých okamihov.
0
2

Nechajte nás robiť prácu

Vašu žiadosť preveríme do niekoľkých dní a ozveme sa vám.
0
3

Získajte prístup

Po potvrdení vašej registrácie alebo ak ste už zaregistrovaní, požiadajte o prístup do služby myVaillant Pro prostredníctvom kontaktného formulára.